Прізвище, ім’я, по батькові: Алексєєва Елла Миколаївна
Рік народження: 02.06.1976
Посада: вчитель історії та правознавства
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії
Педагогічне звання: «старший вчитель»
Стаж роботи: 20 років
Місце роботи: комунальний заклад «Успенівська
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів”
Гуляйпільської міської ради
Адреса: домашня - вул. Миру, 16, с. Нове, Гуляйпільський
район Запорізька область, 70211; службова – вул. Перемоги, 20, с. Успенівка,
Гуляйпільський район, Запорізька область, 70211
Телефон: (06145) 99-4-25
E-mail: ellaalekseeva76123@gmail.com
Короткий опис творчого шляху
Працюю вчителем історії та правознавства в Комунальному закладі «Успенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської міської ради, Запорізької області. Виконавчий директор Громадської організації «Творчий союз акмеологів». Працівник «Запорізького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді». Член Української наукової школи педагогіки і психології життєтворчості. м. Київ.
У 2011 році нагороджена Дипломом лауреата обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі «Педагогіка». Робота на тему: «Нова школа – школа розвитку життєвої компетентності особистості».
У 2010-2011 році приймала участь у районному конкурсі «Учитель року». Презентувала досвід на тему: «Проективно-рефлексивна технологія навчання як оптимальний засіб формування життєвої компетентності учнів». Матеріали конкурсної роботи опубліковані в науково – методичних журналах «Відкритий урок: розробки, технології», «Педагогічна майстерня».
У 2013 році у районному конкурсі «Класний керівник року» з досвідом на тему: «Створення інтерактивного середовища щодо формування життєвої компетентності вихованців».
У 2014 році у районному конкурсі «Учитель року», де представляла досвід на тему: «Актуалізація пізнавально-творчого потенціалу учнів на уроках правознавства». Посіла почесне І місце.
Маю Сертифікат учасника Міжнародної науково-практичної конференції «Людиновимірність гармонізації культурно-освітнього простору майбутніх педагогів: наукові досягнення і перспективи». 11-12 червня 2015 року, м. Мелітополь;
- сертифікат учасника Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Актуальні проблеми навчання і виховання в контексті сучасної освітньої парадигми». 22-24 жовтня 2015 року, м. Мукачеве;
- сертифікат учасника осінньої школи дослідницьких методів та академічного письма. 9-11 вересня 2016 року, м. Київ.
Червень 2017 року учасниця Фестивалю інноваційної освіти «Відкривай Україну». Виступила з майстер-класом на тему: «Створення нової української школи, школи життєвої компетентності та розвитку творчого потенціалу».
У 2017 році нагороджена Дипломом лауреата про інноваційний педагогічний досвід, відзначений Центром нової освіти Івана Іванова.
Серпень 2017 року учасниця Всеукраїнського Форуму «Вчительська Тухля - 2017», що проходив за сприяння Громадської платформи Лабораторія Освіти.
На Форумі виступила з майстер-класом на тему: «Проективно-рефлексивна технологія самоорганізації освітньої діяльності».
Виступи на семінарах серед педагогів району, семінарі для директорів області з акмеологічним тренінгом на тему: «Акме педагогічної компетенції».
- сертифікат учасниці національної премії GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE 2018;
- сертифікат учасника Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Професійна підготовка фахівців у вимірі нових освітніх реалій». Івано-Франківськ, 11-12 жовтня 2018 р.;
- учасниця Міжнародна науково-практична конференція «Передові освітні практики: Україна, Європа, Світ». 16 – 17 листопада 2019 року, м. Київ, виступ на тему: «Інноваційне змістово-технологічне перезавантаження навчально-виховного процесу на засадах життєтворчої освітньої парадигми».
Освіта майбутнього: концепції, методи, підходи. Колективна монографія. К.: Педагогічна думка, 2019. 410 с. Дослідження на тему: «Акмеологічний аспект фахової підготовки та перепідготовки педагогічних кадрів».
Співавтор посібника «Життєтворча освітня стратегія нового тисячоліття «Нова генерація – нова Україна»: прогностичні засади проєкту».
Алексєєва Елла Миколаївна
- За дитину! А не проти неї. Ніколи не воювати з дітьми!
- Успіх! Успіх! Усіма силами добиватися хоча б маленького успіху кожної дитини!
- Щоб захопити учнів, потрібно надати їм майстерність…
- Кожний урок – відкриття!
- Те, що під силу мені, по силам і учневі, коли він працює разом зі мною.
- Кожна дитина має право на свій темп, свій шлях і свій потенціал можливостей.
- Діти не повинні обговорювати інших дітей – взагалі ніколи, ні при яких обставинах
- Свій вплив на дитину здійснювати через надію, що вона добра, і навіть, якщо впала, то підніметься. Дитина повинна бачити, що в неї вірять.
- Приймати і любити дитину такою якою вона є.
Я можу бути м’якою і суворою, дуже серйозною або кумедною, я стою саме такою, якою потрібно у певних обставинах, якого відношення вимагає конкретна ситуація. Але я завжди дію за покликом серця, за покликом любові до дітей.
- Проект залучення освітянської громадськості до створення в Україні загальнонаціонального інноваційного освітнього простору
- Соціальний проект створення на базі сільських будинків культури молодіжних студій гармонізації особистості
- Соціальний проект створення навчально-реабілітаційного центру для дітей, які опинилися у кризових життєвих обставинах.